facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Zumba® Basic 2 zapoznaje instruktorów z sześcioma kolejnymi rytmami – taniec brzucha, flamenco, tango, samba, soca, quebradita  – pracując nad wzmocnieniem formuły Zumby tak, by zajęcia były łatwe i efektywne dla każdego klienta. Na tym szkoleniu przedstawione zostaną także metody dzielenia się choreografią z innymi instruktorami, a także sposoby na wydobycie swoich własnych, największych walorów jako instruktora zumby.

Zapewnia licencję instruktora zumby na rok.

Szkolenie Zumba® Basic 2 trwa 1 dzień.

8 czerwiec (piątek)  2018r.

 

Miejsce szkolenia:

Factory Centrum Fitness

ul. Kaliska 65a

63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Lotnisko:

Port lotniczy Wrocł‚aw - http://airport.wroclaw.pl

 

Hotel:

HOTEL KOMEDA - http://www.hotel-komeda.com.pl/kontakt.html

ul. Ks. Kompałły 9 tel. (62) 591 78 78

info@hotel-komeda.com.pl

HOTEL PLATAN - http://www.hotel-platan.pl/

ul. Poznań„ska 74 tel. (62) 7204623

recepcja@hotel-platan.pl

 

Godziny szkolenia:

Rejestracja: 8:30 - 9:00

Szkolenie:  9:00 - 17:00

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

 

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2018-06-08_B2_Ostrow_Wielkopolski_PL_Izabela_Kin

 

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin