facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Aqua Zumba to specjalistyczne szkolenie pozwalające połączyć świetną zabawę z zajęciami w basenie dedykowanymi dla osób w każdym wieku. Podczas szkolenia instruktorzy poznają techniki bezpiecznego prowadzenia zajęć, motywowania swoich klientów, a także sposoby łączenia formuły zumby z tradycyjnym wodnym aerobikiem, w celu osiągnięcia sukcesu.

Wziąć udział w szkoleniu może tylko członek ZIN.

Szkolenie Aqua Zumba trwa jeden dzień.

Data szkolenia:
10 marzec 2019  (niedziela)  


Miejsce szkolenia:

Fitness Academy Strzegomska

ul. Strzegomska 210

55-432 Wrocław

 

Lotnisko:

Port lotniczy we Wrocławiu / Wroclaw Airport

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Rejestracja: 9:00 - 9:30
Szkolenie:  9:30 - 18:00

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.
 

UWAGA! Szkolenie odbywa się w języku angielskim.

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2019-03-10_AZ_Wroclaw_PL_Richard_Gormley

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)

Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

Richard Gormley - richard.gormley@zumbamail.com (j. angielski)

Patrycja Dubas - patrycja.dubas@gmail.com (j.polski)