facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Zumba® Basic 2 zapoznaje instruktorów z sześcioma kolejnymi rytmami – taniec brzucha, flamenco, tango, samba, soca, quebradita  – pracując nad wzmocnieniem formuły Zumby tak, by zajęcia były łatwe i efektywne dla każdego klienta. Na tym szkoleniu przedstawione zostaną także metody dzielenia się choreografią z innymi instruktorami, a także sposoby na wydobycie swoich własnych, największych walorów jako instruktora zumby.

Zapewnia licencję instruktora zumby na rok.

Cena za szkolenie różnie się dla osób w ZIN i osób nie będących w ZIN:
 

         285 USD (dla ZIN 142,50) do czterech tygodni przed szkoleniem

         330 USD (dla ZIN 165) do tygodnia przed szkoleniem

         360 USD (dla ZIN 180) od 7 dni  przed szkoleniem
 

Szkolenie Zumba Gold trwa 1 dzień.

10 grudnia 2017 (niedziela)
 

Miejsce szkolenia:

Top Fitness

Al Karkonoska 59b, Wrocław, Dolnoslaskie, PL 50-424 

Pobliski hotel:

Premium Hotel Bacero Wroclaw ul. Oltaszyńska 107, Krzyki, 53-034 Wroclaw, Polska

Lotnisko:

Copernicus Airport Wroclaw Graniczna 190, 54-530 Wroclaw
 

Godziny szkolenia:

Niedziela:

Rejestracja: 8:30 – 9:00,
Szkolenie 9:00 – 17:00

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2017-12-10_B2_Wroclaw_PL_Izabela_Kin

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)

Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: izabela.kin