facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Definicja Kids BOOST ... Czy wiesz co to ? 

Zumba ® Kids BOOST to 3-godzinne inspirujące szkolenie, które dostarczy każdemu instruktorowi inspiracje, pomysły, motywacje na kolejne zajęcia z najmłodszymi... a także własny rozwój i pracę nad udoskonaleniem swych zajęć. (Wziąć udział w szkoleniu może tylko instruktor Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.)


Szkolenie Zumba ® Kids BOOST odbędzie się:

13 listopada 2017 roku (poniedziałek) w Warszawie (zaraz po szkoleniu Zumba Kids)

W kursie uczestniczyć mogą jedynie członkowie ZIN i instruktorzy Zumba Kids.
 

Miejsce szkolenia:

Core Fitness

ul. Zamienniecka 80, Warszawa, Mazowieckie, PL 04-158 


Hotel:

Best Western Hotel Felix ul. Omulewska 24, Praga Poludnie, 04-128 Warszawa, Polska

Lotnisko:

Warsaw Chopin Airport Zwirki i Wigury 1, 00-001 Warszawa

Godziny szkolenia:

Poniedziałek:

Rejestracja:  14:50 - 15:00

Szkolenie 15:00 - 18:00


Koszt to: 60$
 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2017-11-13_ZKB_Warszawa_PL_Izabela_Kin

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)
Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela