facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Jump Start Kids & Kids JR trwa 2 dni

25 i 26 sierpień 2018 - Grodzisk Mazowiecki

 

Cena szkolenia:

 405 USD (ZIN 355$) do trzech tygodni przed szkoleniem

 435 USD (ZIN 385$) do tygodnia przed szkoleniem

 470 USD (zin 420$) od 7 dni  przed szkoleniem

 

Jedno szkolenie – dwie licencje. Zdobądź uprawnienia do prowadzenia zajęć Zumba® Fitness i Zumba® Kids & Kids Jr. Poprzez naukę fundamentów programu Zumba®. Które możesz wykorzystać w celu zaszczepienia zdrowych nawyków u dzieci w wieku 4-6 i 7-11.
Jump Start Kids daje możliwość prowadzenia zajęć dla dorosłych i dzieci.

Pamiętaj, że Jump Start Kids ™ jest szkoleniem dla początkujących, którego priorytetem jest przekazanie Ci podstawowej wiedzy ze szkolenia Zumba® Basic 1 wraz z kompletnym szkoleniem Zumba Kids®. Wymagane jest dołączenie do ZIN™ czyli do Zumba Instructor Network, w celu otrzymania i utrzymania licencji Zumba Kids.

Szkolenie instruktora Jump Start zawiera licencję Zumba Basic 1, która jest ważna przez rok. Kiedy dołączysz do ZIN, wówczas masz ją na czas nieokreślony. Po przyłączeniu się do ZIN podczas szkolenia, otrzymasz obie licencje, Basic 1 i Zumba Kids.

Jeśli obecnie jesteś członkiem ZIN, otrzymasz automatycznie licencję Zumba Kids

 

Miejsce szkolenia:

STREFA FIT GYM

ul. Królewska 77
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lotnisko:

Chopin Warszawa
Warszawa Modlin

Hotel:

Gospoda u Czwarnów - ul. Królewska 20 (www.uczwarnow.com)
Hotel Grodzisko (www.hotel-grodzisko.pl)

 

Godziny szkolenia:

25 sierpień - Sobota:

Rejestracja:  8:30 - 9:00
Szkolenie: 9:00 – 17:00

26 sierpień - Niedziela:

Szkolenie: 9:00 - 17:00

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2018-08-25_JSK_Grodzisk_Mazowiecki_PL_Izabela_Kin

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)
Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin