facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Zumba® Pro Skills to szkolenie niezorientowane na przedstawienie nowych rytmów, to szkolenie o budowaniu swych umiejętności na fundamencie, który jest już wylany (Basic 1), to szkolenie motywujące i wskazujące drogę do bycia lepszym instruktorem, inspirującym oraz wpływowym liderem. To szkolenie, które nie tylko dogłębnie wyjaśnia, co to jest cueing, ale przedstawia nam jego formy i pozwala praktykować w bardzo zabawny sposób. Pro Skills pokazuje, jakie aspekty są niezmiernie ważne dla każdego instruktora Zumba® Fitness, pozwala odkryć słabości i mocne strony, wskazuje nad czym i jak pracować dalej, wyróżnia i uczy nas o typach osobowości instruktora (edukator i performer), uczy nas jak budować relacje z klientem, wskazuje szczegóły istotne dla poprawienia jakości naszych zajęć od pierwszej do ostatniej minuty każdego treningu Zumba®.

Wziąć udział w szkoleniu może tylko członek ZIN.

 

Szkolenie Zumba® Pro Skills trwa 1 dzień. (4 październik, piątek)

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Miejsce szkolenia:

Gminny Ośrodek Kultury w Santoku

ul. Gorzowska 37
Santok, Lubuskie, PL 66-431

 

Lotnisko:

POZ (Poznań), SSZ (Szczecin), Zielona Góra

 

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Piątek:

Rejestracja: 8:30 - 09:00
Szkolenie:  09:00 - 17:00

 

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. 

https://www.zumba.com/en-US/training/2019-10-04_PS_Santok_PL_Steve_Boedt/registration?source=pro_skills

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin