facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Zumba® Toning trwa 1 dzień.

18 Maj 2019 (sobota)

Wziąć udział w szkoleniu może tylko członek ZIN.

Szkolenie specjalistyczne dedykowane dla instruktorów Zumba® Fitness, którzy chcą nauczyć się, jak połączyć techniki kształtowania sylwetki ze specyficznymi krokami i rytmami używanymi w Zumba, czyli jak połączyć efekt Kardio spalający kalorie ze wzmacnianiem mięśni. Podczas szkolenia instruktorzy nauczą się jak używać specjalne ciężarki wypełnione piaskiem, by podkreślić rytm, wzmacniać i ujędrniać ciało, opanują podstawy treningu wzmacniającego z lekkim obciążeniem oraz wiedzę jak efektywnie i bezpiecznie przygotować zajęcia Zumba® Toning.

CENA ZA SZKOLENIE:

290 USD do trzech tygodni przed szkoleniem

350 USD do tygodnia przed szkoleniem

380 USD od 7-go dnia  przed szkoleniem

 

Miejsce szkolenia:

Dance Studio Positiva
ul. Jeleniogórska 10, 60-101 Poznań

Lotnisko:

Port lotniczy Ławica (POZ)

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Sobota

Rejestracja:  9:00 - 9:30

Szkolenie: 9:30 - 17:30

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do pła

tności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/2019-05-18_ZT_Poznan_PL_Izabela_Kin#/

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)
Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin